Tryeza.com

Sugjero nje artikull per kete teme | Posto nje pyetje per kete teme
Reklama:

BizneseArtikuj dhe lajme te reja:
Shitje Online

Ambasada greke prishtine

Per te lexuar me shume per ambasada greke prishtine ju ftojme te vizitoni nje nga faqet e meposhtme.
Ne rast se faqja qe publikohet ne kete liste nuk permbarn informacione rreth ambasada greke prishtine athere ju sugjerojme te klikoni nje nga fjalet e tjera kyce te listura.
Nese keni ndonje pyetje klikoni ketu per ta publikuar online. Mbase dikush do tiu kthej pergjigje dhe ju ndihmon.

[ Lojra me makina ] [ Lojra me barbi ]
Reklama
ReklamaPyetje ne lidhje me kete teme nga vizitoret tane:


“desha te ju pyse per saide osmani ka vize me afat per 2 vite i ak shfrytezu 80 dite tashe i ak vetem edhe 10 te pa shfrytezuara qka duhet te beje ajo tash don te shkon ne greqi a duhet te merre vize tjeter apo ket qe e ka ju lutem me ktheni pergjigje”
Pustuar nga: ardiana ne daten: 21-10-2013
Pergjigju kesaj pyetjeje
“pershendetje. kisha pas deshir te shkoj ne pushim veror ne greqi. si funksionon a duhet te kem viz. nese duhet qfar kritere duhet plotsuar per tu paisur me viz.”
Pustuar nga: muja ne daten: 13-06-2013
Pergjigju kesaj pyetjeje


Lista e faqeve:

ambasada greke prishtineFletet e verdha Shqiptare
Lexoni me teper per ambasada greke prishtine duke vizituar faqen fleteteverdha.info. Ka shume artikuj te ndryshem te publikuar ne kete faqe. Vizitojeni tani.
http://www.fleteteverdha.info


Nese nuk gjeni asnje informacion ne faqet e mesiperme ju ftojme te vizitone faqe te tjera te rrijetit tone si:

Lojra OnlineLojra Online
Lexoni me teper per ambasada greke prishtine duke vizituar faqen lojra-online.net. Ka shume artikuj te ndryshem te publikuar ne kete faqe. Vizitojeni tani.
http://www.lojra-online.net
Vetem LojraVetem Lojra
Lexoni me teper per ambasada greke prishtine duke vizituar faqen vetemlojra.com. Ka shume artikuj te ndryshem te publikuar ne kete faqe. Vizitojeni tani.
http://www.vetemlojra.com
The Gamer TubeThe Gamer Tube
ambasada greke prishtine me shume ne thegamertube.com. Kliko tani dhe gjej me teper info ne kete faqe te bukur shqip.
http://www.thegamertube.com
Lojra me MakinaLojra me Makina
ambasada greke prishtine me shume ne lojramemakina.net. Kliko tani dhe gjej me teper info ne kete faqe te bukur shqip.
http://www.lojramemakina.net
Lojra me BarbiLojra me Barbi
Hyr tani ne lojramebarbi.net dhe lexo me shume per ambasada greke prishtine!
http://www.lojramebarbi.net

 

Indeksi | Terms & Conditions | Privacy Policy